O FIRMIE


Tares Sp. z o.o. jest profesjonalnym, stalowym centrum serwisowym z wieloletnim doświadczeniem. Naszą działalność rozpoczynaliśmy w 1996 roku od produkcji i dystrybucji blach trapezowych. Chęć dostosowania się do potrzeb naszych klientów zaowocowała zakupem dwóch profesjonalnych linii w których wykonujemy cięcie blach – wzdłużnie oraz poprzecznie, przewijanie taśm, cięcie z kręgu, cięcie na taśmy, cięcie na formatki i arkusze, cięcie wzdłużne taśm, a także cięcie aluminium.

CO ROBIMY

Specjalizujemy się w cięciu zarówno bardzo cienkich blach – już od 0,1mm, jak i blach ze szczególnym wykończeniem powierzchni (blachy obustronnie lakierowane, arkusze stalowe na lustrzany połysk, blachy ozdobne - stucco). Sukcesem naszej firmy jest liczne grono stałych klientów, dla których świadczymy profesjonalne, specjalistyczne usługi. Serdecznie im za to dziękujemy, natomiast nowych klientów zapraszamy do współpracy.

CIĘCIE BLACH

Usługi cięcia wzdłużnego i poprzecznego blach to podstawowy zakres działalności firmy. Przetwarzając wyroby płaskie z różnego rodzaju blachy możemy dostarczyć gotowe formatki nierdzewne, taśmy precyzyjne i arkusze stalowe i inne typy produktów dla producentów z różnych gałęzi przemysłu: budownictwo, motoryzacja, AGD, przemysł elektrotechniczny itd. W naszej ofercie dostępna jest blacha ocynkowana, blacha aluminiowa, blacha zimnowalcowana, blacha nierdzewna, blacha kwasoodporna, blacha powlekana.

KLIENCI

Wysoki poziom zadowolenia klientów to główny nasz cel i misja. Fachowa wiedza i wieloletnie doświadczenie w obróbce stali pozwala zaoferować kontrahentom: najwyższą jakość cięcia, przy optymalizacji kosztów związanych z wykorzystaniem surowca, wysoki standard zabezpieczenia gotowego towaru na czas magazynowania i transportu, szybką i terminową realizację zamówień oraz blachy najlepszych i największych producentów stali na świecie.

SZEROKA OFERTA

W swojej ofercie posiadamy również: blachy w kręgach, taśmy prądnicowe, pręty, taśmy wąskie - stalowe, nierdzewne i aluminiowe, arkusze nierdzewne, taśmy ocynkowane, stalowe i nierdzewne, opaski stalowe i nierdzewne, walcówkę, taśmy cienkie nierdzewne, taśmy na opaski, formatki stalowe i blachy precyzyjne. Świadczymy także różnego rodzaju usługi takie jak przewijanie kręgów i taśm, formatowanie blach i inne. Stal nierdzewna nie ma przed nami tajemnic.

Posiadamy certyfikat PN-EN ISO 9001:2015